juan31
27.06.2026, 09:17Nu m-a învățat nimic rău.
kikife
03.06.2026, 00:29O simplă înșelătorie.
patripino
30.05.2026, 09:16nu face nimic. nu asculta. este mai degrabă o cameră web falsă.
grantyb
27.11.2025, 21:45nepoliticos
tode-06
16.11.2025, 13:15Nu arati nimic
Charliemarsch3
19.10.2025, 12:28Nu se prezintă
boumboum678
07.10.2025, 00:56Ea nu face nimic
artisto
28.09.2025, 09:59Un plan prost.
Shara21
05.08.2025, 18:00Nimeni nu o ascultă.
haziel
28.06.2025, 08:14Minunat!
Arnaud25260
04.03.2025, 01:19Uimitor atât de frumos și sexy 😍😍😍😍😘😘😘😘👅👅👅👅 păcat că nu face nimic
Andries
05.12.2024, 20:32Îți spune că îți va arăta lucrurile când primești sfaturi, dar după aceea nu o face și cere mai multe sfaturi
Arnaud36ans
22.02.2024, 21:41Foarte frumoasă femeie dar nu face mare rău pentru că mi-ar plăcea prea mult să fac dragoste cu ea la un corp de vis
einnomel
17.01.2024, 01:29Un corp de vis pentru o femeie de vis ❤️ 👅 ❤️ 👅 ❤️ 👅 super sexy te iubesc tess
Dav12
29.06.2023, 20:00Nu e sunet, şi nu e nici o conexiune. Ce păcat!
Hase999
22.06.2023, 21:54Modelul are doar vorbe vorbe vorbe vorbe. - Ce prostie!
capitaineal
28.05.2023, 08:14- Ce femeie sexy. Ea are nevoie şi oferă o mulţime de atenţie. Ne vedem curând, Tess.
#54265722
17.04.2023, 23:44Vreau mai mulţi ani, mai mulţi ani pentru nimic.
Belgravium
13.04.2023, 22:25Ia-ţi toţi banii şi nu-ţi da nimic în schimb, fugi..
seysohot77
25.02.2023, 08:44E o rahată. Mi-a spus că nu se dezbracă. Mi-a spus că va trebui să aştept să se mişte puţin. Nu am făcut nimic. Mi-a spus lucruri nepoliticos. Nu face nici un spectacol cu ea
Arnaud36ans
04.08.2022, 23:39Am dat 5 stele pentru că e minunată, dar nu face nimic. E foarte plictisitor şi deranjant.
roda057
22.05.2022, 09:23♪ So beautiful girl but do nothing in private ♪ ♪ Dar nu face nimic în privat ♪ 👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎
Asiel69
07.10.2021, 01:27Scam ... does nothing and asks for money in pvt
Hase999
27.09.2021, 18:44complete shit!!!! only will diamonds for nothing - f.....!!!!👎
auxerrois
27.06.2021, 08:32tu rentres en privé elle fait rien et te dis aller pv
#8896534
22.07.2016, 21:27quand on ne parle pas la même langue c'est dur!!!!!